25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Mimarlar Odası Şanlıurfa Temsilciliği


Kurum AdıTmmob Mimarlar Odası Şanlıurfa Temsilciliği
Oda Başkanıİsmail Murat Tepe 
Genel SekreterNihat Güllü
Telefon0 414 315 32 84
Fax0 414 316 06 99
Web Sitesihttp://www.sanliurfamimod.org.tr
Mail Adresis.urfamimod@hotmail.com
AdresHamidiye Mah. Emniyet Cad. Mega Apt. No:21/1 Şanlıurfa

Tmmob Mimarlar Odası Şanlıurfa Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ŞANLIURFA ili MERKEZ ilçesinde Hamidiye Mah. Emniyet Cad. Mega Apt. No:21/1 Şanlıurfa adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Mimarlar Odası Şanlıurfa Temsilciliği'na 0 414 315 32 84 telefon numarasından ve 0 414 316 06 99 nolu fax numarasından ve s.urfamimod@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Şanlıurfa Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Mimarlar Odası Şanlıurfa Temsilciliği,  ŞANLIURFA ili MERKEZ  şehrinde Mimarlar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Şanlıurfa Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder