25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Mimarlar Odası Yalova Temsilciliği


Kurum AdıTmmob Mimarlar Odası Yalova Temsilciliği
Oda Başkanıİsmail Hakkı Gültekin 
Genel SekreterMuzaffer Bilgen
Telefon0 226 814 50 64
Fax0 226 814 50 48
Web Sitesihttp://yalova.mimarist.org/
Mail Adresiyalova@mimarist.org
AdresFatih Cd Asmaz Plaza No:35- Kat:2 Daire:5 YALOVA

Tmmob Mimarlar Odası Yalova Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, YALOVA ili MERKEZ ilçesinde Fatih Cd Asmaz Plaza No:35- Kat:2 Daire:5 YALOVA adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Mimarlar Odası Yalova Temsilciliği'na 0 226 814 50 64 telefon numarasından ve 0 226 814 50 48 nolu fax numarasından ve yalova@mimarist.org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Yalova Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Mimarlar Odası Yalova Temsilciliği,  YALOVA ili MERKEZ  şehrinde Mimarlar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Yalova Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder