25 Mart 2019 Pazartesi

Tokat Barosu


Kurum AdıTokat Barosu
Oda Başkanı 
Genel Sekreter
Telefon0356 213 11 83
Fax0356 214 22 26
Web Sitesihttp://www.tokatbarosu.org.tr
Mail Adresiinfo@tokatbarosu.org.tr
Adres

Tokat Barosu Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TOKAT ili MERKEZ ilçesinde adresinde hizmet vermektedir. Tokat Barosu'na 0356 213 11 83 telefon numarasından ve 0356 214 22 26 nolu fax numarasından ve info@tokatbarosu.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tokat Barosu iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tokat Barosu,  TOKAT ili MERKEZ  şehrinde Barolar kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tokat Barosu ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme