25 Mart 2019 Pazartesi

Tokat Fırıncılar Odası


Kurum AdıTokat Fırıncılar Odası
Oda BaşkanıBekir YURTBAY 
Genel Sekreter
Telefon0 356 214 93 74
Fax0 356 212 78 50
Web Sitesihttp://www.turkiyefirincilarfederasyonu.org
Mail Adresi
AdresBehzat Blv. Çekenli İş Mrk. Kat:2 No:116 TOKAT

Tokat Fırıncılar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TOKAT ili MERKEZ ilçesinde Behzat Blv. Çekenli İş Mrk. Kat:2 No:116 TOKAT adresinde hizmet vermektedir. Tokat Fırıncılar Odası'na 0 356 214 93 74 telefon numarasından ve 0 356 212 78 50 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tokat Fırıncılar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tokat Fırıncılar Odası,  TOKAT ili MERKEZ  şehrinde Fırıncılar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tokat Fırıncılar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder