25 Mart 2019 Pazartesi

Tokat Veteriner Hekimler Odası


Kurum AdıTokat Veteriner Hekimler Odası
Oda BaşkanıŞenel ÇAVUŞOĞLU 
Genel Sekreter---
Telefon0356 212 65 66
Fax0356 212 65 66
Web Sitesihttp://www.tvhb.org.tr/
Mail Adresitokatvetodasi@hotmail.com
AdresGazi Osman Paşa Blv. Hacı Bey Apt. No: 183 Kat:4 ( Şekerbank Üzeri ) / TOKAT

Tokat Veteriner Hekimler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TOKAT ili MERKEZ ilçesinde Gazi Osman Paşa Blv. Hacı Bey Apt. No: 183 Kat:4 ( Şekerbank Üzeri ) / TOKAT adresinde hizmet vermektedir. Tokat Veteriner Hekimler Odası'na 0356 212 65 66 telefon numarasından ve 0356 212 65 66 nolu fax numarasından ve tokatvetodasi@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tokat Veteriner Hekimler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tokat Veteriner Hekimler Odası,  TOKAT ili MERKEZ  şehrinde Veteriner Hekimler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tokat Veteriner Hekimler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme