26 Mart 2019 Salı

Trabzon SMMM Odası


Kurum AdıTrabzon SMMM Odası
Oda BaşkanıVeysel Zekai Bak 
Genel Sekreter
Telefon0 462 321 55 34
Fax0 462 326 46 35
Web Sitesihttp://www.trbsmmmo.org.tr
Mail Adresitrbsmmmodasi@trbsmmmo.org.tr
Adresİskenderpaşa Mah. İbşiroğlu Sokak No:5

Trabzon SMMM Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TRABZON ili MERKEZ ilçesinde İskenderpaşa Mah. İbşiroğlu Sokak No:5 adresinde hizmet vermektedir. Trabzon SMMM Odası'na 0 462 321 55 34 telefon numarasından ve 0 462 326 46 35 nolu fax numarasından ve trbsmmmodasi@trbsmmmo.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Trabzon SMMM Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Trabzon SMMM Odası,  TRABZON ili MERKEZ  şehrinde SMMM Odaları kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Trabzon SMMM Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder