26 Mart 2019 Salı

Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıTunceli Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıYusuf Cengiz 
Genel SekreterMehmet Katurman
Telefon0 428 212 29 29
Fax0 428 212 23 51
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresituncelitso@mynet.com
AdresMoğultay Mah.Cumhuriyet Caddesi No:27/1 Tunceli

Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TUNCELİ ili MERKEZ ilçesinde Moğultay Mah.Cumhuriyet Caddesi No:27/1 Tunceli adresinde hizmet vermektedir. Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 428 212 29 29 telefon numarasından ve 0 428 212 23 51 nolu fax numarasından ve tuncelitso@mynet.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası,  TUNCELİ ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder