26 Mart 2019 Salı

Adana Elbise Ve Eski Eşya Alıcı Ve Satıcı Esnaf Odası


Kurum AdıAdana Elbise Ve Eski Eşya Alıcı Ve Satıcı Esnaf Odası
Oda BaşkanıAhmet Gökçe 
Genel Sekreter
Telefon0 322 365 10 55
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresKocavezir Mah. Adana Esnaf Ve Sanatkarlar Odalar Birliği Kat:3 No:10 Adana

Adana Elbise Ve Eski Eşya Alıcı Ve Satıcı Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ADANA ili MERKEZ ilçesinde Kocavezir Mah. Adana Esnaf Ve Sanatkarlar Odalar Birliği Kat:3 No:10 Adana adresinde hizmet vermektedir. Adana Elbise Ve Eski Eşya Alıcı Ve Satıcı Esnaf Odası'na 0 322 365 10 55 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Adana Elbise Ve Eski Eşya Alıcı Ve Satıcı Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Adana Elbise Ve Eski Eşya Alıcı Ve Satıcı Esnaf Odası,  ADANA ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana Elbise Ve Eski Eşya Alıcı Ve Satıcı Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder