26 Mart 2019 Salı

İzmir YMM Odası


Kurum Adıİzmir YMM Odası
Oda BaşkanıÜnal Aydın 
Genel Sekreter
Telefon0 232 422 42 92
Fax0 232 463 56 98
Web Sitesihttp://www.izmirymmo.org.tr
Mail Adresiinfo@izmirymmo.org.tr
AdresCumhuriyet Bulvarı No:193 Tan Apartmanı K:3 D:3 Alsancak

İzmir YMM Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, İZMİR ili MERKEZ ilçesinde Cumhuriyet Bulvarı No:193 Tan Apartmanı K:3 D:3 Alsancak adresinde hizmet vermektedir. İzmir YMM Odası'na 0 232 422 42 92 telefon numarasından ve 0 232 463 56 98 nolu fax numarasından ve info@izmirymmo.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

İzmir YMM Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. İzmir YMM Odası,  İZMİR ili MERKEZ  şehrinde SMMM Odaları kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İzmir YMM Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder