26 Mart 2019 Salı

Adapazarı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıAdapazarı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda Başkanıİbrahim Çokluk 
Genel Sekreter
Telefon0 264 278 63 85
Fax0 264 278 63 85
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresOrta Mah. Unkapanı Mevki No:35 Sakarya/Adapazarı

Adapazarı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SAKARYA ili ADAPAZARI ilçesinde Orta Mah. Unkapanı Mevki No:35 Sakarya/Adapazarı adresinde hizmet vermektedir. Adapazarı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 264 278 63 85 telefon numarasından ve 0 264 278 63 85 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Adapazarı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Adapazarı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  SAKARYA ili ADAPAZARI  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adapazarı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder