25 Mart 2019 Pazartesi

Akhisar Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıAkhisar Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıZekeriya AÇIKGÖZ 
Genel SekreterHande KARADUMAN
Telefon0 236 413 49 97
Fax0 236 413 49 97
Web Sitesi
Mail Adresi
AdresAhmet Kayalı İşhanı Kat:3/312 AKHİSAR

Akhisar Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, MANİSA ili AKHİSAR ilçesinde Ahmet Kayalı İşhanı Kat:3/312 AKHİSAR adresinde hizmet vermektedir. Akhisar Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na 0 236 413 49 97 telefon numarasından ve 0 236 413 49 97 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Akhisar Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Akhisar Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası,  MANİSA ili AKHİSAR  şehrinde Berberler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Akhisar Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder