26 Mart 2019 Salı

Ankara Fırıncılar Odası


Kurum AdıAnkara Fırıncılar Odası
Oda BaşkanıOrhan YARALI 
Genel Sekreter
Telefon0 312 230 45 83
Fax
Web Sitesihttp://www.turkiyefirincilarfederasyonu.org
Mail Adresi
AdresStrazburg Cad. No:30/10 Sıhhıye/ANKARA

Ankara Fırıncılar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ANKARA ili MERKEZ ilçesinde Strazburg Cad. No:30/10 Sıhhıye/ANKARA adresinde hizmet vermektedir. Ankara Fırıncılar Odası'na 0 312 230 45 83 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ankara Fırıncılar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Ankara Fırıncılar Odası,  ANKARA ili MERKEZ  şehrinde Fırıncılar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Fırıncılar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder