26 Mart 2019 Salı

Antalya Fırıncılar Odası


Kurum AdıAntalya Fırıncılar Odası
Oda BaşkanıMusa Kazım BUHURCU 
Genel Sekreter
Telefon0 242 334 62 58
Fax
Web Sitesihttp://www.turkiyefirincilarfederasyonu.org
Mail Adresi
AdresFabrikalar Mah. 3006 Sok. No:18/7 ANTALYA

Antalya Fırıncılar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ANTALYA ili MERKEZ ilçesinde Fabrikalar Mah. 3006 Sok. No:18/7 ANTALYA adresinde hizmet vermektedir. Antalya Fırıncılar Odası'na 0 242 334 62 58 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Antalya Fırıncılar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Antalya Fırıncılar Odası,  ANTALYA ili MERKEZ  şehrinde Fırıncılar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Antalya Fırıncılar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder