26 Mart 2019 Salı

Antalya Konfeksiyoncular Ve Butikçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıAntalya Konfeksiyoncular Ve Butikçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıYusuf Kurul 
Genel Sekreter
Telefon0 242 334 34 04
Fax0 242 334 34 03
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresFabrikalar Mah. 3006. Sok. AESOB Ek Hizmet Binası Antalya

Antalya Konfeksiyoncular Ve Butikçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ANTALYA ili MERKEZ ilçesinde Fabrikalar Mah. 3006. Sok. AESOB Ek Hizmet Binası Antalya adresinde hizmet vermektedir. Antalya Konfeksiyoncular Ve Butikçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 242 334 34 04 telefon numarasından ve 0 242 334 34 03 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Antalya Konfeksiyoncular Ve Butikçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Antalya Konfeksiyoncular Ve Butikçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  ANTALYA ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Antalya Konfeksiyoncular Ve Butikçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder