25 Mart 2019 Pazartesi

Ardahan Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıArdahan Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıYılmaz Özer 
Genel SekreterTamer Tan Öztürk
Telefon0 478 211 48 54
Fax0 478 211 38 69
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresKazım Karabekir Cad. Sanatkarlartic. Odası Altı No:9 Ardahan

Ardahan Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ARDAHAN ili MERKEZ ilçesinde Kazım Karabekir Cad. Sanatkarlartic. Odası Altı No:9 Ardahan adresinde hizmet vermektedir. Ardahan Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 478 211 48 54 telefon numarasından ve 0 478 211 38 69 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ardahan Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Ardahan Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  ARDAHAN ili MERKEZ  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ardahan Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme