29 Mart 2022 Salı

Tmmob Mimarlar Odası Karabük Temsilciliği


Kurum AdıTmmob Mimarlar Odası Karabük Temsilciliği
Oda BaşkanıMehtap Başaran 
Genel SekreterElif Köse
Telefon0 370 412 20 32
Fax0 370 412 20 32
GSM0 543 597 29 10
Mail Adresikarabuk@mimarlarodasiankara.org
AdresBAYIR MAHALLE GAZİ PAŞA CADDE ATAY APARTMANI NO:31/4 KAT:1 KARABÜK

Tmmob Mimarlar Odası Karabük Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KARABÜK ili MERKEZ ilçesinde BAYIR MAHALLE GAZİ PAŞA CADDE ATAY APARTMANI NO:31/4 KAT:1 KARABÜK adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Mimarlar Odası Karabük Temsilciliği'na 0 370 412 20 32 telefon numarasından ve 0 370 412 20 32 nolu fax numarasından ve karabuk@mimarlarodasiankara.org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Karabük Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Mimarlar Odası Karabük Temsilciliği,  KARABÜK ili MERKEZ  şehrinde Mimarlar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Karabük Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder