26 Mart 2019 Salı

Ardeşen Ticaret Ve Sanayi Odası


Kurum AdıArdeşen Ticaret Ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıRecep Eksilmez 
Genel SekreterZeynep Dalbastı Ayata
Telefon0 464 715 35 24
Fax0 464 715 56 65
Web Sitesihttp://www.ardesentso.org.tr/
Mail Adresi
AdresAtatürk Caddesi No:86 K:3 53400 Rize / Ardeşen

Ardeşen Ticaret Ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, RİZE ili ARDEŞEN ilçesinde Atatürk Caddesi No:86 K:3 53400 Rize / Ardeşen adresinde hizmet vermektedir. Ardeşen Ticaret Ve Sanayi Odası'na 0 464 715 35 24 telefon numarasından ve 0 464 715 56 65 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ardeşen Ticaret Ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Ardeşen Ticaret Ve Sanayi Odası,  RİZE ili ARDEŞEN  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ardeşen Ticaret Ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder