25 Mart 2019 Pazartesi

Arnavutköy Ziraat Odası


Kurum AdıArnavutköy Ziraat Odası
Oda Başkanı 
Genel Sekreter
Telefon0 212 597 79 59
Fax0 212 597 79 59
Web Sitesihttp://arnavutkoyziraatodasi.org.tr
Mail Adresiarnavutkoy@tzob.org.tr
AdresArnavutköy Merkez Mahallesi No:14 Pk.34275 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Arnavutköy Ziraat Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, İSTANBUL ili GAZİOSMANPAŞA ilçesinde Arnavutköy Merkez Mahallesi No:14 Pk.34275 Gaziosmanpaşa/İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Arnavutköy Ziraat Odası'na 0 212 597 79 59 telefon numarasından ve 0 212 597 79 59 nolu fax numarasından ve arnavutkoy@tzob.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Arnavutköy Ziraat Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Arnavutköy Ziraat Odası,  İSTANBUL ili GAZİOSMANPAŞA  şehrinde Ziraat Odaları kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Arnavutköy Ziraat Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder