26 Mart 2019 Salı

Artvin Giyim Eşyaları Ve Sanatkarları Esnaf Odası


Kurum AdıArtvin Giyim Eşyaları Ve Sanatkarları Esnaf Odası
Oda BaşkanıDemirhan Elçin 
Genel Sekreter
Telefon0 466 212 11 60
Fax0 466 212 75 17
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresHürriyet Cad. Pehlivan Apt. Kat:1 Artvin

Artvin Giyim Eşyaları Ve Sanatkarları Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ARTVİN ili MERKEZ ilçesinde Hürriyet Cad. Pehlivan Apt. Kat:1 Artvin adresinde hizmet vermektedir. Artvin Giyim Eşyaları Ve Sanatkarları Esnaf Odası'na 0 466 212 11 60 telefon numarasından ve 0 466 212 75 17 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Artvin Giyim Eşyaları Ve Sanatkarları Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Artvin Giyim Eşyaları Ve Sanatkarları Esnaf Odası,  ARTVİN ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Artvin Giyim Eşyaları Ve Sanatkarları Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder