26 Mart 2019 Salı

Bafra Terziler Tuhafiyeciler Ve Hazır Giyim Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıBafra Terziler Tuhafiyeciler Ve Hazır Giyim Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda Başkanıİlyas Aşçı 
Genel Sekreter
Telefon0 362 542 46 49
Fax0 362 543 08 57
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresHacınabi Mah. Yaşar Doğu Cad. Belediye İş Hanı Kat:1 No:7 Bafra Samsun

Bafra Terziler Tuhafiyeciler Ve Hazır Giyim Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SAMSUN ili BAFRA ilçesinde Hacınabi Mah. Yaşar Doğu Cad. Belediye İş Hanı Kat:1 No:7 Bafra Samsun adresinde hizmet vermektedir. Bafra Terziler Tuhafiyeciler Ve Hazır Giyim Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 362 542 46 49 telefon numarasından ve 0 362 543 08 57 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bafra Terziler Tuhafiyeciler Ve Hazır Giyim Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bafra Terziler Tuhafiyeciler Ve Hazır Giyim Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  SAMSUN ili BAFRA  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bafra Terziler Tuhafiyeciler Ve Hazır Giyim Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder