26 Mart 2019 Salı

Bafra Lokantacılar Esnaf Odası


Kurum AdıBafra Lokantacılar Esnaf Odası
Oda BaşkanıDoğan Karafazlıoğlu 
Genel Sekreter
Telefon0 362 543 17 88
Fax0 362 543 93 66
Web Sitesihttp://www.lokantacilarvepastacilar.org.tr
Mail Adresi
AdresKızılırmak Mah Alaçam Cad No:53/1 Bafra - Samsun

Bafra Lokantacılar Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SAMSUN ili BAFRA ilçesinde Kızılırmak Mah Alaçam Cad No:53/1 Bafra - Samsun adresinde hizmet vermektedir. Bafra Lokantacılar Esnaf Odası'na 0 362 543 17 88 telefon numarasından ve 0 362 543 93 66 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bafra Lokantacılar Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bafra Lokantacılar Esnaf Odası,  SAMSUN ili BAFRA  şehrinde Lokantacılar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bafra Lokantacılar Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder