25 Mart 2019 Pazartesi

Bafra Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıBafra Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıMetin Genççakır 
Genel SekreterT.Asiye Faydalıel
Telefon0 362 544 10 43
Fax0 362 544 15 56
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresEmir Efendi Mah. Hasan Çakın Cad. No:4 Bafra Samsun

Bafra Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SAMSUN ili BAFRA ilçesinde Emir Efendi Mah. Hasan Çakın Cad. No:4 Bafra Samsun adresinde hizmet vermektedir. Bafra Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 362 544 10 43 telefon numarasından ve 0 362 544 15 56 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bafra Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bafra Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  SAMSUN ili BAFRA  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bafra Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder