26 Mart 2019 Salı

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıBafra Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıRecep Durgun 
Genel SekreterSuat Lekesiz
Telefon0 362 542 58 48
Fax0 362 543 10 75
Web Sitesihttp://www.bafratso.org.tr/
Mail Adresiinfo@bafratso.org.tr
AdresTekel Cad. No:55 Samsun / Bafra

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SAMSUN ili BAFRA ilçesinde Tekel Cad. No:55 Samsun / Bafra adresinde hizmet vermektedir. Bafra Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 362 542 58 48 telefon numarasından ve 0 362 543 10 75 nolu fax numarasından ve info@bafratso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bafra Ticaret ve Sanayi Odası,  SAMSUN ili BAFRA  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder