25 Mart 2019 Pazartesi

Bafra Ziraat Odası


Kurum AdıBafra Ziraat Odası
Oda BaşkanıSait KARAGÖL 
Genel SekreterALPER ÇELEBİ
Telefon0 362 543 10 59
Fax0 362 543 10 59
Web Sitesihttp://www.bzo.org.tr
Mail Adresibafra@tzob.org.tr
AdresHacinabi Mahallesi No:6 Pk.55400 Bafra/Samsun

Bafra Ziraat Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SAMSUN ili BAFRA ilçesinde Hacinabi Mahallesi No:6 Pk.55400 Bafra/Samsun adresinde hizmet vermektedir. Bafra Ziraat Odası'na 0 362 543 10 59 telefon numarasından ve 0 362 543 10 59 nolu fax numarasından ve bafra@tzob.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bafra Ziraat Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bafra Ziraat Odası,  SAMSUN ili BAFRA  şehrinde Ziraat Odaları kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bafra Ziraat Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder