26 Mart 2019 Salı

Batman Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıBatman Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıOsman Nasıroğlu 
Genel SekreterÖver Tükenmez
Telefon0 488 213 12 45
Fax0 488 213 74 06
Web Sitesihttp://www.batso.org.tr/
Mail Adresiinfo@batso.org.tr
AdresAkyürek Mah.32.Cadde No:11 Batman

Batman Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BATMAN ili MERKEZ ilçesinde Akyürek Mah.32.Cadde No:11 Batman adresinde hizmet vermektedir. Batman Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 488 213 12 45 telefon numarasından ve 0 488 213 74 06 nolu fax numarasından ve info@batso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Batman Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Batman Ticaret ve Sanayi Odası,  BATMAN ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Batman Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder