26 Mart 2019 Salı

Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıBayburt Ticaret ve Sanayi Odası
Oda Başkanıİbrahim Yumak 
Genel SekreterGökhan Önder Karaoğlu
Telefon0 458 211 70 13
Fax0 458 211 60 42
Web Sitesihttp://www.bayburttso.org.tr
Mail Adresibayburttso@hotmail.com
AdresŞeyhhayran Mah.Dedekokut Caddesi No:46/3 Bayburt

Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BAYBURT ili MERKEZ ilçesinde Şeyhhayran Mah.Dedekokut Caddesi No:46/3 Bayburt adresinde hizmet vermektedir. Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 458 211 70 13 telefon numarasından ve 0 458 211 60 42 nolu fax numarasından ve bayburttso@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası,  BAYBURT ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder