26 Mart 2019 Salı

Bayburt Terziler Berberler Esnag Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıBayburt Terziler Berberler Esnag Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıSeddar Saka 
Genel Sekreter
Telefon0 458 211 84 00
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresBesob Hizmet Binası Erzurum Yolu Üzeri No:198 Kat:1 Daire:106 Merkez/Bayburt

Bayburt Terziler Berberler Esnag Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BAYBURT ili MERKEZ ilçesinde Besob Hizmet Binası Erzurum Yolu Üzeri No:198 Kat:1 Daire:106 Merkez/Bayburt adresinde hizmet vermektedir. Bayburt Terziler Berberler Esnag Ve Sanatkarlar Odası'na 0 458 211 84 00 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bayburt Terziler Berberler Esnag Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bayburt Terziler Berberler Esnag Ve Sanatkarlar Odası,  BAYBURT ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bayburt Terziler Berberler Esnag Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder