26 Mart 2019 Salı

Bartın Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıBartın Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıMetin Ülker 
Genel Sekreter
Telefon0 378 228 65 26
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresKırtepe Mah.. Asma Cad. No:53 Kat:1 74100 Bartın

Bartın Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BARTIN ili MERKEZ ilçesinde Kırtepe Mah.. Asma Cad. No:53 Kat:1 74100 Bartın adresinde hizmet vermektedir. Bartın Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 378 228 65 26 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bartın Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bartın Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  BARTIN ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bartın Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder