25 Mart 2019 Pazartesi

Beylikdüzü Gürpınar Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıBeylikdüzü Gürpınar Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıHasan Soran 
Genel SekreterErdi Kale
Telefon0 212 880 10 63
Fax0 212 880 73 42
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresPınartepe Mah. Atatürk Cad. No:2 K:2 D:5 Büyükçekmece İstanbul

Beylikdüzü Gürpınar Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, İSTANBUL ili BÜYÜKÇEKMECE ilçesinde Pınartepe Mah. Atatürk Cad. No:2 K:2 D:5 Büyükçekmece İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Beylikdüzü Gürpınar Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 212 880 10 63 telefon numarasından ve 0 212 880 73 42 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Gürpınar Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Beylikdüzü Gürpınar Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  İSTANBUL ili BÜYÜKÇEKMECE  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beylikdüzü Gürpınar Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder