26 Mart 2019 Salı

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıBilecik Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıAhmet Özünlü 
Genel SekreterFuat Güler
Telefon0 228 216 00 11
Fax0 228 216 00 13
Web Sitesihttp://www.bileciktso.tobb.org.tr
Mail Adresibileciktso@tobb.org.tr
Adres1.Organize Sanayi Bölgesi Bilecik

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BİLECİK ili MERKEZ ilçesinde 1.Organize Sanayi Bölgesi Bilecik adresinde hizmet vermektedir. Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 228 216 00 11 telefon numarasından ve 0 228 216 00 13 nolu fax numarasından ve bileciktso@tobb.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası,  BİLECİK ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder