26 Mart 2019 Salı

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıBingöl Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıKemal Bozan 
Genel SekreterAhmet Burakgazi
Telefon0 426 213 31 63
Fax0 426 213 75 94
Web Sitesihttp://www.bintso.org.tr
Mail Adresibingolticsan@superonline.com
AdresKültür Caddesi Ticaret Ve Esnaf Sarayı K:1 Bingöl

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BİNGÖL ili MERKEZ ilçesinde Kültür Caddesi Ticaret Ve Esnaf Sarayı K:1 Bingöl adresinde hizmet vermektedir. Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 426 213 31 63 telefon numarasından ve 0 426 213 75 94 nolu fax numarasından ve bingolticsan@superonline.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası,  BİNGÖL ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder