26 Mart 2019 Salı

Borçka Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıBorçka Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıHüseyin Arifağaoğlu 
Genel SekreterHalil Öztürk
Telefon0 466 415 11 17
Fax0 466 415 37 77
Web Sitesihttp://www.borckatso.tobb.org.tr/
Mail Adresiborckatso@tobb.org.tr
AdresKars Caddesi Artvin / Borçka

Borçka Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ARTVİN ili BORÇKA ilçesinde Kars Caddesi Artvin / Borçka adresinde hizmet vermektedir. Borçka Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 466 415 11 17 telefon numarasından ve 0 466 415 37 77 nolu fax numarasından ve borckatso@tobb.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Borçka Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Borçka Ticaret ve Sanayi Odası,  ARTVİN ili BORÇKA  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Borçka Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder