26 Mart 2019 Salı

Bor Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıBor Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıEmrah Çalapkulu 
Genel SekreterŞanver Karaçay
Telefon0 388 311 71 85
Fax0 388 311 71 85
Web Sitesihttp://www.bortso.tobb.org.tr
Mail Adresibortso@tobb.org.tr
AdresNiğde Cad.Keçeciler İş Hanı K:1 Niğde / Bor

Bor Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, NİĞDE ili BOR ilçesinde Niğde Cad.Keçeciler İş Hanı K:1 Niğde / Bor adresinde hizmet vermektedir. Bor Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 388 311 71 85 telefon numarasından ve 0 388 311 71 85 nolu fax numarasından ve bortso@tobb.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bor Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bor Ticaret ve Sanayi Odası,  NİĞDE ili BOR  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bor Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder