25 Mart 2019 Pazartesi

Bozkır Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası


Kurum AdıBozkır Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası
Oda BaşkanıSERKAN SAÇLI 
Genel SekreterÖZGÜR UYAR
Telefon0 332 426 17 95
Fax0 332 426 18 14
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresibozsofor@konesob.org.tr
AdresBUĞDAY PAZARI Y.BELEDİYE PSJ.KAT:2/102 Bozkır/KONYA

Bozkır Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KONYA ili BOZKIR ilçesinde BUĞDAY PAZARI Y.BELEDİYE PSJ.KAT:2/102 Bozkır/KONYA adresinde hizmet vermektedir. Bozkır Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası'na 0 332 426 17 95 telefon numarasından ve 0 332 426 18 14 nolu fax numarasından ve bozsofor@konesob.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bozkır Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bozkır Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası,  KONYA ili BOZKIR  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bozkır Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme