25 Mart 2019 Pazartesi

Bozkır Esnaf ve Sanaatkarlar Odası


Kurum AdıBozkır Esnaf ve Sanaatkarlar Odası
Oda BaşkanıNiyazi Yavuzer 
Genel SekreterHasan Büyükyavuz
Telefon0 332 426 18 48
Fax0 332 426 25 07
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresibozesnaf@konesob.org.tr
AdresDemirasaf mahallesi Demirasaf Caddesi 1.nolu sokak No:2B Bozkır/Konya

Bozkır Esnaf ve Sanaatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KONYA ili BOZKIR ilçesinde Demirasaf mahallesi Demirasaf Caddesi 1.nolu sokak No:2B Bozkır/Konya adresinde hizmet vermektedir. Bozkır Esnaf ve Sanaatkarlar Odası'na 0 332 426 18 48 telefon numarasından ve 0 332 426 25 07 nolu fax numarasından ve bozesnaf@konesob.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bozkır Esnaf ve Sanaatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bozkır Esnaf ve Sanaatkarlar Odası,  KONYA ili BOZKIR  şehrinde Esnaf Odaları kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bozkır Esnaf ve Sanaatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme