26 Mart 2019 Salı

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıBursa Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıCelal Sönmez 
Genel SekreterNihat Balkan
Telefon0 224 275 16 00
Fax0 224 275 16 09
Web Sitesihttp://www.btso.org.tr/
Mail Adresibtso@btso.org.tr
AdresOrganize Sanayi Bölgesi Mavi Cadde 2.Sok.No:2 Bursa

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BURSA ili MERKEZ ilçesinde Organize Sanayi Bölgesi Mavi Cadde 2.Sok.No:2 Bursa adresinde hizmet vermektedir. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 224 275 16 00 telefon numarasından ve 0 224 275 16 09 nolu fax numarasından ve btso@btso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası,  BURSA ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder