26 Mart 2019 Salı

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıBurdur Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıYusuf Keyik 
Genel SekreterSedat Öz
Telefon0 248 234 62 05
Fax0 248 233 67 34
Web Sitesihttp://www.butso.org.tr/
Mail Adresibilgi@butso.org.tr
Adresİsmet İnöünü Bulvarı No:130 Burdur

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BURDUR ili MERKEZ ilçesinde İsmet İnöünü Bulvarı No:130 Burdur adresinde hizmet vermektedir. Burdur Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 248 234 62 05 telefon numarasından ve 0 248 233 67 34 nolu fax numarasından ve bilgi@butso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Burdur Ticaret ve Sanayi Odası,  BURDUR ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder