26 Mart 2019 Salı

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıÇankırı Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıHayrettin Çelikten 
Genel SekreterHülya Ateş
Telefon0 376 213 10 53
Fax0 376 213 31 14
Web Sitesihttp://www.catso.org.tr/
Mail Adresitic.san@catso.org.tr
AdresKeçeciler Cad.No:11 Çankırı

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ÇANKIRI ili MERKEZ ilçesinde Keçeciler Cad.No:11 Çankırı adresinde hizmet vermektedir. Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 376 213 10 53 telefon numarasından ve 0 376 213 31 14 nolu fax numarasından ve tic.san@catso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası,  ÇANKIRI ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder