26 Mart 2019 Salı

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıÇarşamba Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıYusuf Kefeli 
Genel SekreterGültekin Sürül
Telefon0 362 833 13 60
Fax0 362 833 92 80
Web Sitesihttp://www.carsambatso.org.tr
Mail Adresibilgi@carsambatso.org.tr
AdresÇay Mahallesi Küçük Hamam Sok. No:6/A Samsun / Çarşamba

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SAMSUN ili ÇARŞAMBA ilçesinde Çay Mahallesi Küçük Hamam Sok. No:6/A Samsun / Çarşamba adresinde hizmet vermektedir. Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 362 833 13 60 telefon numarasından ve 0 362 833 92 80 nolu fax numarasından ve bilgi@carsambatso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası,  SAMSUN ili ÇARŞAMBA  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder