25 Mart 2019 Pazartesi

Cizre Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıCizre Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıHaşim Elçi 
Genel Sekreterİrfan Ekinler
Telefon0 486 616 32 19
Fax0 486 616 34 89
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresMardin Cad. Yanar Market Karşısı Aydın Sok. No:41 Kat 1 Cizre Şırnak

Cizre Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ŞIRNAK ili CİZRE ilçesinde Mardin Cad. Yanar Market Karşısı Aydın Sok. No:41 Kat 1 Cizre Şırnak adresinde hizmet vermektedir. Cizre Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 486 616 32 19 telefon numarasından ve 0 486 616 34 89 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Cizre Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Cizre Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  ŞIRNAK ili CİZRE  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cizre Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder