25 Mart 2019 Pazartesi

Viranşehir Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıViranşehir Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıMehmet Şah Tamer 
Genel SekreterOrhan Olcay
Telefon0 414 511 33 38
Fax0 414 511 95 09
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresK.Abdioğlu Mah. Emniyet Cd. No:4 Viranşehir Şanlıurfa

Viranşehir Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ŞANLIURFA ili VİRANŞEHİR ilçesinde K.Abdioğlu Mah. Emniyet Cd. No:4 Viranşehir Şanlıurfa adresinde hizmet vermektedir. Viranşehir Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 414 511 33 38 telefon numarasından ve 0 414 511 95 09 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Viranşehir Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Viranşehir Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  ŞANLIURFA ili VİRANŞEHİR  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Viranşehir Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme