26 Mart 2019 Salı

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıÇorlu Ticaret ve Sanayi Odası
Oda Başkanıİsmail Güleroğlu 
Genel Sekreterİbrahim Karağöz
Telefon0 282 651 10 96
Fax0 282 651 35 10
Web Sitesihttp://www.corlutso.org.tr
Mail Adresicorlutso@yahoo.com
AdresCamiatik Mah.Kantarcı Sok.No:14 Tekirdağ / Çorlu

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TEKİRDAĞ ili ÇORLU ilçesinde Camiatik Mah.Kantarcı Sok.No:14 Tekirdağ / Çorlu adresinde hizmet vermektedir. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 282 651 10 96 telefon numarasından ve 0 282 651 35 10 nolu fax numarasından ve corlutso@yahoo.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası,  TEKİRDAĞ ili ÇORLU  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder