26 Mart 2019 Salı

Çorum Hazır Elbiseciler Esnaf Odası


Kurum AdıÇorum Hazır Elbiseciler Esnaf Odası
Oda BaşkanıNecati Şimşek 
Genel Sekreter
Telefon0 364 224 17 77
Fax0 542 567 49 71
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresB.Zafer Çarşısı Kat:3 No: 177 Çorum

Çorum Hazır Elbiseciler Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ÇORUM ili MERKEZ ilçesinde B.Zafer Çarşısı Kat:3 No: 177 Çorum adresinde hizmet vermektedir. Çorum Hazır Elbiseciler Esnaf Odası'na 0 364 224 17 77 telefon numarasından ve 0 542 567 49 71 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Çorum Hazır Elbiseciler Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Çorum Hazır Elbiseciler Esnaf Odası,  ÇORUM ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çorum Hazır Elbiseciler Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder