26 Mart 2019 Salı

Çorum Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıÇorum Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıLütfi Barut 
Genel Sekreter
Telefon0 364 224 37 75
Fax0 543 682 76 29
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresB.Zafer Çarşısı Kat:3 No:101 Çorum

Çorum Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ÇORUM ili MERKEZ ilçesinde B.Zafer Çarşısı Kat:3 No:101 Çorum adresinde hizmet vermektedir. Çorum Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 364 224 37 75 telefon numarasından ve 0 543 682 76 29 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Çorum Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Çorum Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  ÇORUM ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çorum Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder