26 Mart 2019 Salı

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıDevrek Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMehmet Oktay 
Genel SekreterCihat Yaban
Telefon0 372 556 39 91
Fax0 372 556 81 66
Web Sitesihttp://www.devrektso.tobb.org.tr/
Mail Adresidevrektso@tobb.org.tr
AdresEski Mah.Sazlık Çayı Mevkii No:2 67800 Zonguldak / Devrek

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ZONGULDAK ili DEVREK ilçesinde Eski Mah.Sazlık Çayı Mevkii No:2 67800 Zonguldak / Devrek adresinde hizmet vermektedir. Devrek Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 372 556 39 91 telefon numarasından ve 0 372 556 81 66 nolu fax numarasından ve devrektso@tobb.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Devrek Ticaret ve Sanayi Odası,  ZONGULDAK ili DEVREK  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder