26 Mart 2019 Salı

Diyarbakır Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıDiyarbakır Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıFetuhla Güven 
Genel Sekreter
Telefon0 412 252 07 07
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresBağcılar Mah. Amid Cad. Desob Binası Kat:1 No:7 Bağlar Diyarbakır

Diyarbakır Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, DİYARBAKIR ili MERKEZ ilçesinde Bağcılar Mah. Amid Cad. Desob Binası Kat:1 No:7 Bağlar Diyarbakır adresinde hizmet vermektedir. Diyarbakır Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 412 252 07 07 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Diyarbakır Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  DİYARBAKIR ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Diyarbakır Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder