26 Mart 2019 Salı

Diyarbakır Tuhafiyeciler Ve Parfümericiler Esnaf Odası


Kurum AdıDiyarbakır Tuhafiyeciler Ve Parfümericiler Esnaf Odası
Oda BaşkanıAbdullah Kızılay 
Genel Sekreter
Telefon0 412 228 65 25
Fax0 412 252 48 46
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresYeni Mardin Yolu Gıda Toptancılar Sitesi Arkası Esnaf Sarayı No:8 Diyarbakır

Diyarbakır Tuhafiyeciler Ve Parfümericiler Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, DİYARBAKIR ili MERKEZ ilçesinde Yeni Mardin Yolu Gıda Toptancılar Sitesi Arkası Esnaf Sarayı No:8 Diyarbakır adresinde hizmet vermektedir. Diyarbakır Tuhafiyeciler Ve Parfümericiler Esnaf Odası'na 0 412 228 65 25 telefon numarasından ve 0 412 252 48 46 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Tuhafiyeciler Ve Parfümericiler Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Diyarbakır Tuhafiyeciler Ve Parfümericiler Esnaf Odası,  DİYARBAKIR ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Diyarbakır Tuhafiyeciler Ve Parfümericiler Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder