25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Mimarlar Odası Lüleburgaz Temsilciliği


Kurum AdıTmmob Mimarlar Odası Lüleburgaz Temsilciliği
Oda BaşkanıAbidin Yıldız 
Genel SekreterNevzer Vatansever
Telefon0 288 412 16 02
Fax0 288 412 16 02
Web Sitesi
Mail Adresiluleburgaz@mimarist.org
AdresFatih Caddesi Torkan İş Merkezi Kat:3 No:49 Lüleburgaz

Tmmob Mimarlar Odası Lüleburgaz Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KIRKLARELİ ili LÜLEBURGAZ ilçesinde Fatih Caddesi Torkan İş Merkezi Kat:3 No:49 Lüleburgaz adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Mimarlar Odası Lüleburgaz Temsilciliği'na 0 288 412 16 02 telefon numarasından ve 0 288 412 16 02 nolu fax numarasından ve luleburgaz@mimarist.org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Lüleburgaz Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Mimarlar Odası Lüleburgaz Temsilciliği,  KIRKLARELİ ili LÜLEBURGAZ  şehrinde Mimarlar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Lüleburgaz Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme