26 Mart 2019 Salı

Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıErbaa Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıHalil Başak 
Genel SekreterBünyamin Başak
Telefon0 356 715 13 60
Fax0 356 715 61 57
Web Sitesihttp://www.erbaatso.org.tr/
Mail Adresi
Adresİsmetpaşa Mah.Hükümet Caddesi No:226 Tokat / Erbaa

Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TOKAT ili ERBAA ilçesinde İsmetpaşa Mah.Hükümet Caddesi No:226 Tokat / Erbaa adresinde hizmet vermektedir. Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 356 715 13 60 telefon numarasından ve 0 356 715 61 57 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası,  TOKAT ili ERBAA  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder