26 Mart 2019 Salı

Erciş Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıErciş Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıAbdulkadır Arslan 
Genel SekreterAhmet Gözütok
Telefon0 432 351 62 31
Fax0 432 351 07 17
Web Sitesihttp://www.ercistso.tobb.org.tr/
Mail Adresiercistso@tobb.org.tr
AdresKışla Mahallesi Eski Garaj Caddesi No: 20 Van / Erciş

Erciş Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, VAN ili ERCİŞ ilçesinde Kışla Mahallesi Eski Garaj Caddesi No: 20 Van / Erciş adresinde hizmet vermektedir. Erciş Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 432 351 62 31 telefon numarasından ve 0 432 351 07 17 nolu fax numarasından ve ercistso@tobb.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Erciş Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Erciş Ticaret ve Sanayi Odası,  VAN ili ERCİŞ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Erciş Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder